Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żelazko

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

260 000 zł1 962 m² 132,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta, a jednocześnie mieć realną opcję budowy domu? Żelazko (gmina Ogrodzieniec) daje Ci dokładnie taką możliwość. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Myszków(Żelazko + 25 km)

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:877 m²

Na sprzedaż, dom 220 m2 z lokalem usługowym, centrum, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom usytuowany przy ulicy 1 maja w Myszkowie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zacisze

Olkusz(Żelazko + 15 km)

550 000 zł296 m² 1 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

DO sprzedania dom W spokojnej okolicy olkusza tel   Położony na działce 810m2 w dzielnicy Pomorzany przy ulicy Zacisze w Olkuszu. Budynek trzy kondygnacyjny, murowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sławków

Sławków(Żelazko + 18 km)

898 700 zł1 009,32 m² 890,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 811 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowo-inwestycyjna o łącznej powierzchni działki 6 811 m , położona w Sławkowie przy ul. Krakowskiej, w strefie zabudowy usługowo-produkcyjnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Grabowa

Grabowa(Żelazko + 8 km)

760 680 zł50 712 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren leśny blisko Ogrodzieńca! Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni 5 ha, położone w miejscowości Grabowa, gmina Łazy, powiat zawierciański, województwo śląskie. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wolbrom

Wolbrom(Żelazko + 15 km)

105 000 zł440 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój dom oferuje na sprzedaż ostatnie działki usługowo-budowlane w Wolbromiu. Działki płaskie, puste gotowe do zagospodarowania, po podziale geodezyjnym. Dojazd drogą gminna na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Osiek

Osiek(Żelazko + 20 km)

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położone działka budowlana wraz z fundamentem podpiwniczonym, w miejscowości Osiek pod Olkuszem, stanowiące idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łazy(Żelazko + 13 km)

699 000 zł195,80 m² 3 569,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż solidny i funkcjonalny dom jednorodzinny, oferujący dużą przestrzeń oraz szerokie możliwości aranżacyjne. Nieruchomość została wybudowana w 1993 roku w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Myszków

Myszków(Żelazko + 25 km)

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny 135,5m2 w Myszkowie - Nowej wsi. Ogromnym atutem budynku jest to, że został zaprojektowany i wybudowany w sposób, dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Maków

Maków(Żelazko + 25 km)

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego z przeznaczeniem do gruntownej przebudowy lub rozbiórki wraz innymi zabudowaniami (w tym dużym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Chruszczobród

Chruszczobród(Żelazko + 18 km)

110 000 zł3 321 m² 33,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-leśną, chruszczobród k. Zawiercia , 3321 m2, szerokość 21 m2, przy głównej drodze Zawiercie-Dąbrowa Górnicza. Media: woda, gaz w drodze. Działka pusta, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Żelazko

Żelazko,śląskie

280 000 zł1 962 m² 142,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twoja Enklawa na Jurze - Działka 1962 m z Domkiem | Żelazko (gm. Ogrodzieniec). Marzysz o porankach w otoczeniu lasów, śpiewie ptaków i absolutnym spokoju? Odkryj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żelazko

Żelazko,śląskie

2 350 000 zł633 m² 3 710,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Victoria Estate prezentuje w pełni działający obiekt hotelowy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Nieruchomość: na sprzedaż obiekt hotelowy położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jurajska

Żelazko,śląskie

2 300 000 zł663 m² 3 469,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ośrodek mieści się 5 km od zamku w gminie Ogrodzieniec, jest położony na pięknych terenach Jury w miejscowości Żelazko. Obiekt obecnie funkcjonuje od 2014r. i ma swoich klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żelazko

Żelazko,śląskie

600 000 zł210 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 210 m2, położony na dużej oraz szerokiej działce w bardzo ładnej okolicy. Dom wybudowany oraz wykończony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij